Data rozpoczęcia inwestycji: kwiecień, 2013

Data zakończenia inwestycji: marzec, 2014

Inwestycja: Kamienica przy ul. Lwowskiej 25 - Kraków

Inwestycja zlokalizowana jest w Starym Podgórzu - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa, w której mimo licznych inwestycji, utrzymał się specyficzny klimat dawnego miasta.

Budynek dzięki rozbudowie, nabrał bardziej nowoczesnego charakteru i większej dynamiki, zachowując jednocześnie swój historyczny charakter. Nowoczesność współgra z historią.

Kamienica przy ul. Lwowskiej 25, to miejsce niebanalne, gdzie liczy się szczegół, gdzie panuje przyjazny stosunek do dawności i gdzie czerpie się z rozwiązań nowoczesności.

Przestrzeń wspólna i prywatna dzięki przemyślanym rozwiązaniom, zapewnia wysoki komfort mieszkania, a niewielka siedmio mieszkaniowa wspólnota, gwarantuje kameralność i dbałość o przestrzeń wspólną.

Budynek pomimo zainstalowanego monitoringu i wideodomofonu pozostaje otwartą i integralną częścią otaczającego go miasta.

Do każdego mieszkania oferujemy w jego cenie, projekt aranżacji wnętrza - przygotowany przy państwa współudziale.

Za dodatkową opłatą oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkania, według przygotowanego projektu.

Dla klientów kupujących mieszkanie z myślą o wynajmie, dostępny jest także pakiet "Twój Zarządca Nieruchomości". Pakiet obejmuje całość czynności związanych z wynajmem - obsługę prawną, doradztwo oraz bieżące czynności administracyjne.

LokalPiętroMetrażCenaPokojeOpis Rzut ZdjęciaStatus
M41322sprzedane
M51744sprzedane
M62322sprzedane
M72743sprzedane
M83322sprzedane
M93742sprzedane

Modernizacja budynku miała na celu nadanie mu bardziej nowoczesnego charakteru przy jednoczesnym zachowaniu jego historycznej specyfiki.

Zachowaliśmy między innymi oryginalną barierkę, odsłoniliśmy fragmenty oryginalnych murów z cegły, zaprojektowaliśmy lampy ręcznie kute, a w duszy klatki zamontowaliśmy długi łańcuch na którym lampy te zostały zamontowane.

Jednocześnie do budynku wprowadziliśmy elementy przeszklenia: szklana fasada z grafitowych i przezroczystych luksferów oraz przeszklone drzwi wejściowe. Zadbaliśmy również by w budynku nie zabrakło nowoczesnych form zabezpieczenia: wideodomofonu, monitoringu czy systemu przeciwpożarowego.

Lampa ręcznie wykonana
Łańcuch
Drzwi wejściowe szklane
Luksfery na klatce schodowej
Zachowana oryginalna cegła
Stojaki na rowery Zamontowane na klatce schodowej

Konstrukcja

Instalacja hydrauliczna

Instalacja elektrycznaKlatka schodowa

Wykończenie zewnętrzne

Systemy bezpieczeństwa

 1. Wybór mieszkania

  Zapraszamy do spotkania z naszym doradcą, który przedstawi państwu naszą ofertę i możliwości adaptacji poszczególnych mieszkań.

 2. Umowa rezerwacyjna

  Umowa rezerwuje wybrane przez państwo mieszkanie i umożliwia przystąpienie do zaprojektowania jego układu oraz zapewnia czas na zapoznanie się z treścią umowy przedwstępnej.

 3. Projekt aranżacji mieszkania

  Zapewniamy bezpłatne doradztwo projektanta wnętrz. Przy naszej pomocy, możecie Państwo zaprojektować docelowy wygląd mieszkania.

 4. Umowa przedwstępna sprzedaży

  Umowa przedwstępna sprzedaży jest zawierana w formie notarialnej z wpisem roszczenia do Księgi Wieczystej prowadzonej dla nieruchomości. Umowa gwarantuje termin odbioru mieszkania, wszystkie parametry jakości oraz standardu wykończenia. Kancelaria notarialna z którą współpracujemy odpowie na wszystkie pytania związane z zapisami tej Umowy, a także pomoże wprowadzić ewentualne zmiany tak, aby jak najlepiej zabezpieczała Państwa interesy.

 5. Realizacja projektu aranżacji mieszkania

  Na państwa życzenie, po podpisaniu umowy przedwstępnej nasi wykonawcy zrealizują przygotowany wcześniej projekt.

 6. Odbiór techniczny mieszkania

  W obecności przedstawiciela wykonawcy dokonywany jest przez państwa odbiór techniczny mieszkania oraz sprawdzana jest jego zgodność z realizowanym projektem.

 7. Umowa przyrzeczona sprzedaży

  To moment, kiedy stajecie się Państwo właścicielami mieszkania i członkami wspólnoty mieszkaniowej. Na złożony notarialnie wniosek dla każdego lokalu zostaje założona odrębna, wolna od wszelkich obciążeń Księga Wieczysta.

 8. Przekazanie kluczy i instrukcji mieszkania

  Finalizacją odbioru mieszkania jest przekazanie Państwu kompletu kluczy. Otrzymają państwo również instrukcję obsługi wszystkich urządzeń technicznych i mechanicznych znajdujących się w mieszkaniu i w budynku.

 9. Uczestnictwo we wspólnocie

  Od momentu zakupu mieszkania współdecydujecie Państwo o wszystkich decyzjach podejmowanych przez wspólnotę.

Inwestycja zlokalizowana jest w Starym Podgórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic: Kazimierz i Stare Miasto.

W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne: Park Bednarskiego, kopiec Kraka, Bulwary Wiślane, Klub sportowy Podgórze.

Inwestycja umiejscowiona jest w bliskości restauracji, pubów, placówek medycznych, szkół i przedszkoli. Na zakupy możemy się wybrać do pobliskiej galerii handlowej Kazimierz, bądź zdecydować się na ich realizację w jednym z licznych podgórskich sklepików.


Pokaż Lwowska 25 - Kraków na większej mapie